Rodaart kendini değerli hisseden veya hissetmek isteyen herkese seçkin handmade ürünleri tasarlayıp üretmek adına tasarımcı ve eğitimci tarafından 2019 yılında hayata geçirilen bir projedir. Etnik ürünleri orjinal tasarımlar ile birleştirerek yaşanmış zamanları geleceğe taşır. Sürekli yenilik ve alternatif ürünlerle kalite ve estetiği bir araya getirerek  müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Müşterilerini farklı ve özel kılacak değerde kaliteli tasarımlar ve ürünler sunmayı, müşteri memnuniyetine verdiği önemi satış öncesi ve sonrası her aşamada hissettirmeyi kendine ilke edinmiştir.
         Yaşamı, doğayı, sanatı, üretmeyi seven bir eğitimcinin yıllar sonra estetik ve sanatçı tasarımlarını, yeteneklerini  hayalleriyle birleştirip Rodaart'ı kurmaya karar verdik. Rustik, Otantik, Doğal, Antik ve Sanatı sizin için özenle harmanlayıp Rodaart olarak size sunduk. Hayal edip, sevgi ve tutkuyla üretmek her şeye iyi gelir,yaşamı güzelleştirip renklendirir ilkesiyle yola çıktık.
         Geleneksel el yapımı ürünleri, geleneksel ve moderni harmanlayan tasarımlar  yaparak aynı zamanda dünyanın her bölgesine gönderim sağlayan Rodaart her geçen gün gelişerek hızla büyümektedir. Ürünlerimiz çok çeşitli doğal malzemeler kullanarak el işçiliği ile imal edilmiştir. Muhtelif dönemlere ait birçok çini ve antika ürünler mağazamızda bulunmaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR